INNY CZY TAKI SAM?

INNY CZY TAKI SAM?

Pomiędzy październikiem a grudniem 2017 kontynuowaliśmy pracę z uczniami SP nr 26 w Poznaniu. Antydyskryminacyjny projekt dotyczył inności, różnorodności i tolerancji. W wyniku rozmów, wspólnego rysowania, ćwiczeń i improwizacji powstał multimedialny spektakl wykorzystujący żywą akcję, zarejestrowane rozmowy, animacje wideo narysowane przez uczestników i elektroniczne dźwięki przetwarzane na żywo. Oprócz choreografii, tekstów i piosenki stworzonej przez uczestników w trakcie spektaklu młodzi aktorzy improwizowali sytuacje dramowe i dialogowali z publicznością.
Przedstawienie o tytule „Na środku Oceanu”, w dużej mierze oparte na kreatywności dzieci i wykorzystujące ich talenty zagrane zostało dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 26. Zespół, w którym aktorki i aktorzy mieli od 6 do 13 lat solidarnie odnalazł się w historii o rozbitym statku i przetrwaniu na wyspie.

Po spektaklu odbyła się rozmowa z widzami.

POKAZ:

PROCES PRACY:

Projekt dofinansowany  przez Wydział Kultury Miasta Poznania.

INNY-CZY-TAKI-SAM-LOGOTYPY-BELKA
Prowadzenie projektu, scenariusz, reżyseria, przygotowanie teatralne, video: Barbara Prądzyńska, Jarosław Siejkowski, Fundacja Art Junction
Oprawa muzyczna: Hubert Wińczyk
Asystent edukacji romskiej: Bartłomiej Rydzewski

 

Dodaj komentarz